| Artikelcode (SKU) | 844352 |
| EAN | 4058546412401 |
| SKU leverancier | 4933480955 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 844352 |
| EAN | 4058546412401 |
| SKU leverancier | 4933480955 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FDGROVB-0X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 2.1 (M18 B5) KG |
| By technology | Brushless |
| Standaard toebehoren | 6 & 8mm spantang, sleutel, stofscherm |
| Spantang | 6 & 8 MM |
| Min | 8,000 - 20,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw