M18FDGROVB-502X BRAKING DIE GRINDER IN2
Delen:
Artikelcode (SKU): 844353 SKU leverancier: 4933480956
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844353
EAN 4058546412418
SKU leverancier 4933480956
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FDGROVB-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Standaard toebehoren 6 & 8mm spantang, sleutel, stofscherm
Spantang 6 & 8 MM