M18FDGRB-0X BRAKING DIE GRINDER KIT XXX
Delen:
Artikelcode (SKU): 844350 SKU leverancier: 4933480953
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844350
EAN 4058546412388
SKU leverancier 4933480953
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FDGRB-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Standaard toebehoren 6 & 8mm spantang, sleutel, stofscherm
Spantang 6 & 8 MM