M18FDGRB-502X BRAKI. DIE GRINDER KIT IN2
Delen:
Artikelcode (SKU): 844351 SKU leverancier: 4933480954
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844351
EAN 4058546412395
SKU leverancier 4933480954
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FDGRB-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Standaard toebehoren 6 & 8mm spantang, sleutel, stofscherm
Spantang 6 & 8 MM