| Artikelcode (SKU) | 844351 |
| EAN | 4058546412395 |
| SKU leverancier | 4933480954 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Artikelcode (SKU) | 844351 |
| EAN | 4058546412395 |
| SKU leverancier | 4933480954 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Naam | M18 FDGRB-502X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 2.0 (M18 B5) KG |
| By technology | Brushless |
| Standaard toebehoren | 6 & 8mm spantang, sleutel, stofscherm |
| Spantang | 6 & 8 MM |
| Min | 27,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw