| Artikelcode (SKU) | 249832 |
| EAN | 0088381886772 |
| SKU leverancier | DGP180RT |
| Merk | MAKITA |
| Max. druk | 690 BAR |
| Afmeting (L x B x H) | 449 x 114 x 245 MM |
| Gewicht met accu | 4,8 - 6,1 KG |
| Debiet | 145 / 290 ml/min |
| Artikelcode (SKU) | 249832 |
| EAN | 0088381886772 |
| SKU leverancier | DGP180RT |
| Merk | MAKITA |
| Max. druk | 690 BAR |
| Afmeting (L x B x H) | 449 x 114 x 245 MM |
| Gewicht met accu | 4,8 - 6,1 KG |
| Debiet | 145 / 290 ml/min |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 76 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| LXT-spanning | 1 |
| Nominale accuspanning | 18 V |
| Trillingsniveau (3 assen) | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K-factor) | 1,5 M/S² |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw