| Artikelcode (SKU) | 312407 |
| EAN | 4002395001903 |
| SKU leverancier | 4933441675 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 4.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Artikelcode (SKU) | 312407 |
| EAN | 4002395001903 |
| SKU leverancier | 4933441675 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 4.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Milw. battery included | 1 x M12 B4 |
| Naam | M12 GG-401B |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | C12 C |
| Gewicht incl. accu | 3.2 (M12 B4) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | Flexibele 914 mm hogedrukslang met veerbescherming, koppelstuk voor vet |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw