M18FMS190-0 afkortzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179536 SKU leverancier: 4933459619
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179536
EAN 4058546027919
SKU leverancier 4933459619
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FMS190-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 12.7 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Zaagblad, klem, stofzak
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 190 MM