M18FMS254-0 afkortzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312579 SKU leverancier: 4933451729
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312579
EAN 4002395279418
SKU leverancier 4933451729
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FMS254-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 20.0 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Zaagblad, bladsleutel, zijhandgrepen, klem,
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 254 MM