M18FMS305-0 afkortzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312580 SKU leverancier: 4933471205
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312580
EAN 4058546288334
SKU leverancier 4933471205
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FMS305-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 22.5 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Blad, klem, moersleutel, zijgrepen en stofzak
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 305 MM