M18BLCS66-0X cirkelzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179540 SKU leverancier: 4933464589
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179540
EAN 4058546225346
SKU leverancier 4933464589
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BLCS66-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 4.0 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Zaagblad, zijaanslag, stofafzuiging, bladmoersleutel
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 190 MM