M18BLCS66-502X cirkelzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 155617 SKU leverancier: 4933464590
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155617
EAN 4058546225353
SKU leverancier 4933464590
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 BLCS66-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 4.0 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Zaagblad, zijaanslag, stofafzuiging, bladmoersleutel
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 190 MM