| Artikelcode (SKU) | 312721 |
| EAN | 4058546325060 |
| SKU leverancier | 4933472110 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 66 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Artikelcode (SKU) | 312721 |
| EAN | 4058546325060 |
| SKU leverancier | 4933472110 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 66 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FMCS66-0C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 7.5 (M18 HB12) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 203 mm metalen snijmes, inbussleutel |
| Asgat ø | 15.87 MM |
| Zaagblad Ø | 203 MM |
| Min | 4000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw