M18FMCS66-0C cirkelzaagzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312721 SKU leverancier: 4933472110
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312721
EAN 4058546325060
SKU leverancier 4933472110
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 66 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FMCS66-0C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 7.5 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 203 mm metalen snijmes, inbussleutel
Asgat ø 15.87 MM
Zaagblad Ø 203 MM