M18FMCS66-121C cirkelzaagzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312722 SKU leverancier: 4933472111
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312722
EAN 4058546325077
SKU leverancier 4933472111
Merk MILWAUKEE
Diameter (asgat) 15,87 MM
Diameter (zaagblad) 203 MM
Techniek (motor) accu
Toerental (onbelast) 4000 TR/MIN
Uitvoering inclusief accu('s)/batterij(en)
Techniek (accu, batterij) Li-ion
Spanning 18 V
Aantal (accu's, batterijen) 1 ST
Capaciteit (accu, batterij) 12 AH
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 66 MM
By system M18
Capaciteit accu 12.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 1 x M18 HB12
Naam M18 FMCS66-121C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 7.5 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 203 mm metalen snijmes, inbussleutel
Onbelast toerental 4000 omw|min
Asgat ø 15.87 MM
Zaagblad Ø 203 MM