| Artikelcode (SKU) | 312722 |
| EAN | 4058546325077 |
| SKU leverancier | 4933472111 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Diameter (asgat) | 15,87 MM |
| Diameter (zaagblad) | 203 MM |
| Techniek (motor) | accu |
| Toerental (onbelast) | 4000 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 312722 |
| EAN | 4058546325077 |
| SKU leverancier | 4933472111 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Diameter (asgat) | 15,87 MM |
| Diameter (zaagblad) | 203 MM |
| Techniek (motor) | accu |
| Toerental (onbelast) | 4000 TR/MIN |
| Uitvoering | inclusief accu('s)/batterij(en) |
| Techniek (accu, batterij) | Li-ion |
| Spanning | 18 V |
| Aantal (accu's, batterijen) | 1 ST |
| Capaciteit (accu, batterij) | 12 AH |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 66 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 12.0 AH |
| Geleverd in | Transportkoffer |
| Milw. battery included | 1 x M18 HB12 |
| Naam | M18 FMCS66-121C |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 7.5 (M18 HB12) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 203 mm metalen snijmes, inbussleutel |
| Onbelast toerental | 4000 omw|min |
| Asgat ø | 15.87 MM |
| Zaagblad Ø | 203 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw