| Artikelcode (SKU) | 829715 |
| EAN | 4058546360603 |
| SKU leverancier | 4933478778 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 59 mm MM |
| By system | M18 |
| Geleverd in | PACKOUT™ xl toolbox |
| Artikelcode (SKU) | 829715 |
| EAN | 4058546360603 |
| SKU leverancier | 4933478778 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 59 mm MM |
| By system | M18 |
| Geleverd in | PACKOUT™ xl toolbox |
| Milw. battery included | 2 x M18 HB5.5 |
| Naam | M18 FPS55-552P |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 4.9 (M18 HB5.5) KG |
| By technology | Fuel |
| Asgat ø | 20 MM |
| Zaagblad Ø | 165 MM |
| Min | 2500 - 5600 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw