Geleiderail GR800, 800mm voor M18FPS55
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 844363 |
| EAN | 4058546360597 |
| SKU leverancier | 4933478777 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 59 MM |
| By system | M18 |
| Geleverd in | PACKOUT™ xl toolbox |
| Artikelcode (SKU) | 844363 |
| EAN | 4058546360597 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 59 MM |
| By system | M18 |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 FPS55-0P |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 4.9 (M18 HB5.5) KG |
| By technology | Fuel |
| Asgat ø | 20 MM |
| Zaagblad Ø | 165 MM |