| Artikelcode (SKU) | 620132 |
| EAN | 8710364062775 |
| SKU leverancier | F013MS20JA |
| Merk | DREMEL |
| Techniek (motor) | accu |
| Geluidsniveau | 88,5 DB(A) |
| Vermogen (nominaal) | 70 W |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Artikelcode (SKU) | 620132 |
| EAN | 8710364062775 |
| SKU leverancier | F013MS20JA |
| Merk | DREMEL |
| Techniek (motor) | accu |
| Geluidsniveau | 88,5 DB(A) |
| Vermogen (nominaal) | 70 W |
| Gewicht | 1,1 KG |
| Lengte | 400 MM |
| Vermogen | 70 W |
| MarketingDescription_longDescription01_Dremel | De Dremel Moto-Saw is een compacte en eenvoudig te gebruiken elektrische figuurzaag voor precisiezagen in verschillende materialen. Met zijn assortiment verschillende zaagbladen kan de Dremel Moto-Saw heel veel verschillende materialen eenvoudig de baas. |
| Snelheid onbelast | 1,500 - 2,250 t/min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw