M18BJS-0X decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 173930 SKU leverancier: 4933459573
Specificaties
Artikelcode (SKU) 173930
EAN 4058546027452
SKU leverancier 4933459573
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BJS-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.5 (M18 B4) KG
By technology Brushed
Standaard toebehoren krasvrije schoen, decoupeerzaagblad, stofbescherming, stofpijp
Max. zaagdiepte in hout 135 MM
Max. zaagdiepte in staal 10 MM