M18BJS-402C decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312497 SKU leverancier: 4933451389
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312497
EAN 4002395157976
SKU leverancier 4933451389
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 BJS-402C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.5 (M18 B4) KG
By technology Brushed
Standaard toebehoren Krasvrije schoen, decoupeerzaagblad, stofkap
Max. zaagdiepte in staal 10 MM
Max. zaagdiepte in hout 135 MM