M18FBJS-0X decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 173932 SKU leverancier: 4933464799
Specificaties
Artikelcode (SKU) 173932
EAN 4058546227449
SKU leverancier 4933464799
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FBJS-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.8 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Max. knipcapaciteit in aluminium 19 MM
Max. zaagdiepte in staal 10 MM
Max. zaagdiepte in hout 100 MM