M18FBJS-502X decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 109490 SKU leverancier: 4933464800
Specificaties
Artikelcode (SKU) 109490
EAN 4058546227456
SKU leverancier 4933464800
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FBJS-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.8 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Max. knipcapaciteit in aluminium 19 MM
Max. zaagdiepte in hout 100 MM
Max. zaagdiepte in staal 10 MM