M18FJS-0X decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179541 SKU leverancier: 4933464726
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179541
EAN 4058546226718
SKU leverancier 4933464726
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FJS-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.9 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 1 x mes, stofafzuigadapter, stofkap, splinterbescherming, zachte schoen
Max. zaagdiepte in staal 10 MM
Max. zaagdiepte in hout 135 MM