M18FJS-502X decoupeerzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 109489 SKU leverancier: 4933464727
Specificaties
Artikelcode (SKU) 109489
EAN 4058546226725
SKU leverancier 4933464727
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FJS-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.9 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 1 x mes, stofafzuigadapter, stofkap, splinterbescherming, zachte schoen
Max. zaagdiepte in hout 135 MM
Max. zaagdiepte in staal 10 MM