Artikelcode (SKU): 249946 SKU leverancier: DSD180ZJ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 249946
EAN 0088381826860
SKU leverancier DSD180ZJ
Merk MAKITA
Slaglengte 6 MM
Afmeting (L x B x H) 263 x 79 x 291 MM
Gewicht met accu 1,7 - 2,0 KG
Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw 25 / 31 MM
Bladdiameter 55 x 18 x 0,55 MM
Capaciteit gipsplaten 30 MM
Excentrische beweging 1
Geluidsdrukniveau (LpA) 82 DB(A)
Geluidsonzekerheid (K-factor) 3 DB(A)
LXT-spanning 1
Max. zaagcapaciteit in hout (90°) 15 MM
Nominale accuspanning 18 V
Slagen per minuut (ipm) 0 - 6000 min?¹
Trillingsniveau (3 assen) = 2,5 M/S²
Trillingsniveau, zagen van platen 5,0 M/S²
Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van platen 1,5 M/S²
Trillingsonzekerheid (K-factor) 1,5 M/S²
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Basismodel accu gipszaag LXT 18V terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: