| Artikelcode (SKU) | 811691 |
| EAN | 3165140925631 |
| SKU leverancier | 06008B8000 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal aandrijfschakels | 33,0 |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Geluidsvermogenniveau | 94,700 DB(A) |
| Aanbevolen accu | >= 2,5 Ah |
| Artikelcode (SKU) | 811691 |
| EAN | 3165140925631 |
| SKU leverancier | 06008B8000 |
| Merk | BOSCH |
| Aantal aandrijfschakels | 33,0 |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Geluidsvermogenniveau | 94,700 DB(A) |
| Aanbevolen accu | >= 2,5 Ah |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Zijn batterijen nodig | 1 |
| Aantal batterijen | 1 |
| Accuoplaadtijd | 1,400 |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 510 x 235 x 200 mm |
| Geluidsdruknivevau | 74,500 |
| Accusnellaadtijd | 80% geladen in 65 min |
| Accucompatibiliteit | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Onzekerheid K | 1,600 |
| Toepassingsheadline | Gecontroleerd snoeien om een gezonde groei van bomen te bevorderen |
| Compactibel accutype | Lithium-Ion |
| Olietank | 80,0 |
| Ketting | Oregon zaagketting |
| Automatisch smeren | Ja |
| Snijdiameter | 13,500 |
| Aandrijfschakelsterkte | 1,100 |
| Snedes per acculading | 40 zaagsneden van 75 mm per acculading |
| Zwaardlengte | 20,0 CM |
| Gewicht (incl. ketting en zwaard) | 2,700 |
| Compatibele accuspanning | 18,0 |
| Gewicht (incl. ketting, zwaard en accu) | 3,0 |
| Kettingsnelheid | 4,500 m/sec |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw