Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 889216 |
| EAN | 0088381769754 |
| SKU leverancier | DUC357ZX2 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 428 x 214 x 234 MM |
| Gewicht met accu | 4,2 - 4,4 KG |
| Aantal schakels | 52 |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 86 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3,0 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 97 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,1 MM |
| Kettingoliereservoir | 150 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 7,7 m/sec |
| Nominale accuspanning | 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 4,9 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 350 mm (14") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw