- De ledlamp verlicht de werkplek
- Het accubeveiligingssysteem schakelt de stroom automatisch uit als het accuniveau laag is
- Indicator voor accuniveau
| Artikelcode (SKU) | 249977 |
| EAN | 0088381870672 |
| SKU leverancier | DUC405Z |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 800 x 211 x 235 MM |
| Gewicht met accu | 4,8 - 5,5 KG |
| Artikelcode (SKU) | 249977 |
| EAN | 0088381870672 |
| SKU leverancier | DUC405Z |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 800 x 211 x 235 MM |
| Gewicht met accu | 4,8 - 5,5 KG |
| Aantal schakels | 56 |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 87 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3,0 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 98 DB(A) |
| Kettingdikte | 0,043 TPI |
| Kettingdikte 2 | 1,1 MM |
| Kettingoliereservoir | 200 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 20,0 m/sec |
| Netto productgewicht | 3,3 KG |
| Nominale accuspanning | 2 x 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 5,9 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 400 mm (16") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw