Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 249970 |
| EAN | 0088381676977 |
| SKU leverancier | DUC122ZK |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 1/4 TPI |
| Afmeting (L x B x H) | 422 x 195 x 215 MM |
| Gewicht met accu | 2,0 - 2,6 KG |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 84,6 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 2 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 93 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,3 MM |
| Kettingoliereservoir | 80 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 5,0 m/sec |
| Netto productgewicht | 2,0 KG |
| Nominale accuspanning | 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 5,9 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 115 mm (4-1/2") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw