Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 822049 |
| EAN | 0088381751810 |
| SKU leverancier | UC003GM101 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 0,325 / 3/8 TPI |
| IP-beschermingsklasse | Ipx4 |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 266 x 194 x 227 MM |
| Gewicht met accu | 3,9 - 4,7 KG |
| Aantal schakels | 51 / 46 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 101 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,1 / 1,3 MM |
| Kettingoliereservoir | 200 ML |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 24,8 m/sec |
| Netto productgewicht | 2,6 KG |
| Nominale accuspanning | 40 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 5,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| XGT-spanning | 1 |
| Zwaardlengte | 300 mm (12") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw