| Artikelcode (SKU) | 837962 |
| EAN | 0088381775403 |
| SKU leverancier | DUC254Z001 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 / 0,325 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 258 x 184 x 191 MM |
| Gewicht met accu | 2,8 - 3,2 KG |
| Artikelcode (SKU) | 837962 |
| EAN | 0088381775403 |
| SKU leverancier | DUC254Z001 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 / 0,325 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 258 x 184 x 191 MM |
| Gewicht met accu | 2,8 - 3,2 KG |
| Aantal schakels | 40 / 46 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 2,5 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 101 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,1 MM |
| Kettingoliereservoir | 140 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 24,0 m/sec |
| Netto productgewicht | 2,0 KG |
| Nominale accuspanning | 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 250 mm (10") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw