| Artikelcode (SKU) | 837963 |
| EAN | 0088381775427 |
| SKU leverancier | DUC306Z001 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 / 0,325 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 270 x 205 x 232 MM |
| Gewicht met accu | 4,6 - 5,1 KG |
| Artikelcode (SKU) | 837963 |
| EAN | 0088381775427 |
| SKU leverancier | DUC306Z001 |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 3/8 / 0,325 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 270 x 205 x 232 MM |
| Gewicht met accu | 4,6 - 5,1 KG |
| Aantal schakels | 46 / 51 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 95 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 103 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,1 / 1,3 MM |
| Kettingoliereservoir | 200 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 20,0 / 20,6 m/sec |
| Netto productgewicht | 2,8 KG |
| Nominale accuspanning | 2 x 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 3,6 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 300 mm (12") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw