Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 835562 |
| EAN | 0088381775175 |
| SKU leverancier | DUC101Z |
| Merk | MAKITA |
| Kettingsteek | 0,325 TPI |
| Borstelloze motor | 1 |
| Afmeting (L x B x H) | 408 x 90 x 249 MM |
| Gewicht met accu | 1,6 - 2,0 KG |
| Aantal schakels | 26 |
| Chemische samenstelling accu (NiCd/NiMH/Li-ion) | Li-ion |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 76 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3,0 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 87 DB(A) |
| Kettingdikte | 1,1 MM |
| Kettingoliereservoir | 55 ML |
| LXT-spanning | 1 |
| Max. kettingsnelheid (onbelast) | 8,0 m/sec |
| Netto productgewicht | 1,1 KG |
| Nominale accuspanning | 18 V |
| Trillingsniveau, zagen van hout | 4,6 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), zagen van hout | 1,5 M/S² |
| Zwaardlengte | 100 mm (4") CM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw