M18FMCS-0X cirkelzaagzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312575 SKU leverancier: 4933459192
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312575
EAN 4002395289271
SKU leverancier 4933459192
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 57 MM
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FMCS-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.8 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 150 mm metalen zaagblad, inbussleutel
Asgat ø 20 MM
Zaagblad Ø 150 MM