| Artikelcode (SKU) | 312576 |
| EAN | 4002395289288 |
| SKU leverancier | 4933459193 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 57 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.0 AH |
| Artikelcode (SKU) | 312576 |
| EAN | 4002395289288 |
| SKU leverancier | 4933459193 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| Max. zaagdiepte | 57 MM |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.0 AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Naam | M18 FMCS-502X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 2.8 (M18 B5) KG |
| By technology | Fuel |
| Standaard toebehoren | 150 mm metalen zaagblad, inbussleutel |
| Asgat ø | 20 MM |
| Zaagblad Ø | 150 MM |
| Min | 3900 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw