M18FMCS-502X cirkelzaagzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312576 SKU leverancier: 4933459193
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312576
EAN 4002395289288
SKU leverancier 4933459193
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
Max. zaagdiepte 57 MM
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 FMCS-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.8 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren 150 mm metalen zaagblad, inbussleutel
Asgat ø 20 MM
Zaagblad Ø 150 MM