| Artikelcode (SKU) | 103760 |
| EAN | 5035048463376 |
| SKU leverancier | DCS310D2-QW |
| Merk | DEWALT |
| Vermogen | 1 W |
| Techniek (motor) | accu |
| Trilling | 1,5 M/S² |
| Gewicht | 1,4 KG |
| Artikelcode (SKU) | 103760 |
| EAN | 5035048463376 |
| SKU leverancier | DCS310D2-QW |
| Merk | DEWALT |
| Vermogen | 1 W |
| Techniek (motor) | accu |
| Trilling | 1,5 M/S² |
| Gewicht | 1,4 KG |
| Capaciteit (accu, batterij) | 2 AH |
| Verkoop eenheid | Stuk |
| Verpakkings inhoud | 2x 2.0Ah XR accu's XR multilader stevige draagkoffer |
| Maximale snij zaagdiepte | 90 MM |
| Maximale spanning | 20 V |
| Nominale vermogen rating | 1 kW |
| Lege batterijwaarschuwing | 1 |
| Elektrische veiligheidsklasse | klasse_II |
| Overbelastingsbeveiliging | 1 |
| Type elektrische motor | dc_motor |
| Zwenkfunctie | 1 |
| BEBAT | B210035210 |
| Stof verwijdering | NOT_APPLICABLE |
| Recupel informatie | 57 |
| STIBAT | B210035210 |
| Minimale spanning | 18 V |
| Met draaibare handgreep | 1 |
| energiebronnen niet geschikt voor aangedreven apparatuur | accu |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw