M18FTS210-0 tafelzaagmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312606 SKU leverancier: 4933464722
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312606
EAN 4058546226671
SKU leverancier 4933464722
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FTS210-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 22.3 (M18 HB12) KG
By technology Fuel
Asgat ø 30 MM
Zaagblad Ø 210 MM