| Artikelcode (SKU) | 257114 |
| EAN | 4036351047919 |
| SKU leverancier | 712005361 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Gewicht | 37,00 KG |
| Tankinhoud | 20 L |
| Toerental | 2850 tpm |
| Artikelcode (SKU) | 257114 |
| EAN | 4036351047919 |
| SKU leverancier | 712005361 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Gewicht | 37,00 KG |
| Tankinhoud | 20 L |
| Toerental | 2850 tpm |
| Spanning | 230 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 470 x 490 x 720 MM |
| Aangezogen lucht | 356 L/MIN |
| Afgegeven lucht | 215 L/MIN |
| Cilinders/Trappen | 2/1 |
| Geluidsniveau - LWA (0m) | 97 DB(A) |
| Maximum druk | 10 BAR |
| Order nr. | 712005361 #mre# |
| Orig. nr. | Compact-air 361/20 e |
| Smeersysteem | Hos |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw