| Artikelcode (SKU) | 697985 |
| EAN | 4007430244406 |
| SKU leverancier | 601531000 |
| Merk | METABO |
| Max. druk | 8 BAR |
| Gewicht | 16 KG |
| Opgenomen vermogen | 1.1 kW |
| Kabellengte | 2.4 m |
| Artikelcode (SKU) | 697985 |
| EAN | 4007430244406 |
| SKU leverancier | 601531000 |
| Merk | METABO |
| Max. druk | 8 BAR |
| Gewicht | 16 KG |
| Opgenomen vermogen | 1.1 kW |
| Kabellengte | 2.4 m |
| Afmetingen | 370 x 395 x 286 MM |
| Max. toerental | 2850 /min |
| Aanzuigvermogen | 160 L/MIN |
| Effectief geleverde hoeveelheid (bij 80% max. druk) | 75 L/MIN |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 82 DB(A) |
| Geluidsvermogensniveau (LwA) | 96 DB(A) |
| Ketelinhoud | 5 L |
| Vulvermogen | 90 L/MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw