Stripspijker ring 2,8 x 65 mm Blank
Stripspijker ring 2,8 x 65 mm Blank
niet op voorraad
€70,04 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 822750 |
| EAN | 8715274253732 |
| SKU leverancier | 10G2001N |
| Merk | SENCO |
| Geluidsdrukniveau | 85 LpA |
| Toepassingen | Bekleding;constructie;gevelbekleding;vlonders;hekwerk;palleten en kratten;ondervloeren |
| Slagkracht | 108 J |
| Voltage | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 822750 |
| EAN | 8715274253732 |
| SKU leverancier | 10G2001N |
| Merk | SENCO |
| Geluidsdrukniveau | 85 LpA |
| Toepassingen | Bekleding;constructie;gevelbekleding;vlonders;hekwerk;palleten en kratten;ondervloeren |
| Slagkracht | 108 J |
| Voltage | 230 V |
| Aantal accu's | 2 |
| Accu amperage | 3 AH |
| Accu type | Liion |
| Accu vermogen | 54 W |
| Accu voltage | 18 V |
| Activering instelling | Dual |
| Afmetingen (DxWxH) | 140 x 36 x 366 MM |
| Eigenschappen | Rafterhook;toolfreedepthofdrive;ledlight;dryfirelockout;refillableairport;aggressivetoenailsafety;ledpowergauge;selectabletrigger |
| Elektrisch stekker type | Continental |
| Garantie | 2 jaar Jaar |
| Geluidskrachtniveau | 96 LwA |
| Herlaadtijd 100% | 60 MIN |
| Herlaadtijd 80% | 30 MIN |
| Inclusief koffer | Ja |
| Kop breedte | 7.00 MM |
| Kop lengte | 5.0 - 5.35 MM |
| Magazijn capaciteit | 60 stuks |
| Nageltype | D-kop stripspijker MM |
| Nettogewicht | 5160 G |
| Nettogewicht 2 | 5,16 KG |
| Rolhoek | 34 |
| Schoten per acculading | 600 |
| Schroef schacht nageldiameter | 2.87 - 3.1 MM |
| Schroef schacht nagellengte | 50 - 75 MM |
| Serie | Fusion |
| Spijker geringde schacht diameter | 2.87 - 3.1 MM |
| Spijker geringde schacht lengte | 50 - 75 MM |
| Spijker gladde schacht diameter | 2.87 - 3.8 MM |
| Spijker gladde schacht lengte | 50 - 90 MM |
| Subartikel beschrijving | F-35xp fusion constructiespijkermachine 34° |
| Trillingniveau | 9.2 M/S² |
| Verbindingstype | Papier gebonden |
| Verpakkingsinhoud | Manual;partschart;liionbatteryx2;batterycharger |
| Werktemperatuur range | -7 - 40 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw