Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
op voorraad
€17,23 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 160517 |
| EAN | 8717981000685 |
| SKU leverancier | YRD-8NBK |
| Merk | Yokota |
| Vermogen | 0,38 kW |
| Gewicht | 1,30 KG |
| Slangdiameter | 10 MM |
| Toerental | 1900 min-1 |
| Artikelcode (SKU) | 160517 |
| EAN | 8717981000685 |
| SKU leverancier | YRD-8NBK |
| Merk | Yokota |
| Vermogen | 0,38 kW |
| Gewicht | 1,30 KG |
| Slangdiameter | 10 MM |
| Toerental | 1900 min-1 |
| Draairichting | R DIN |
| Luchtverbruik | 10,0 L/S |
| Boorkopspindel | 3/8" x 24unf |
| Luchtaansluiting | Pt 1/4" |
| Veiligheidsnorm | En iso 11148-3 |
| Capaciteit staal | 8 - 10 MM |
| Extra omschrijving 1 | IndustriËle perslucht-gereedschappen |
| Extra omschrijving 2 | Boormachines en tapmachines |
| Extra omschrijving 5 | Boormachine 8-10 mm 1900 rpm |
| Geluidsdruk | 80 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid | 3 DB(A) |
| Geluidsstandaard | Iso 15744 |
| Geluidsvermogen | 91 DB(A) |
| Luchtdruk max. | 0,63 Mpa |
| Product Group | Drills and tappers |
| Vibratieonzekerheid | 1 M/S² |
| Vibratiestandaard | En iso 28927-5 |
| Vibratiewaarde | < 2,5 M/S² |
| Afmeting A | 176 MM |
| Afmeting B | 150 MM |
| Afmeting C | 25 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw