| Artikelcode (SKU) | 167437 |
| EAN | 4030178400001 |
| SKU leverancier | 8951073000 |
| Merk | DES |
| Vermogen | 500 W |
| Slangdiameter | 8 mm (min) |
| Geluidsniveau | 86,7 DB(A) |
| Rotatiesnelheid | 2200 tpm |
| Artikelcode (SKU) | 167437 |
| EAN | 4030178400001 |
| SKU leverancier | 8951073000 |
| Merk | DES |
| Vermogen | 500 W |
| Slangdiameter | 8 mm (min) |
| Geluidsniveau | 86,7 DB(A) |
| Rotatiesnelheid | 2200 tpm |
| Luchtverbruik (gemiddeld) | 350 L/MIN |
| Boorkopdiameter | Sf 1-10 MM |
| Kwaliteitsniveau | 2 (semi-professioneel) |
| Luchtinlaat (inch) | 1/4 (inwendig) INCH |
| Luchtverbruik continu | 470 L/MIN |
| Vibratie | 3,19 M/S² |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw