Rami Hakhamer H19X50 ref. THA-3BRH19X50
Delen:
Artikelcode (SKU): 439689 SKU leverancier: THA-3BRH19X50
Specificaties
Artikelcode (SKU) 439689
EAN 8717981214198
SKU leverancier THA-3BRH19X50
Merk Toku
Gewicht 7,2 KG
Slangdiameter 13 MM
Slag 64 MM
Slagen 2300 min-1
Slagkracht 19,9 J/Slag
Luchtverbruik 15 L/S
Luchtaansluiting Pt 3/8"
Veiligheidsnorm En iso 11148-4
Extra omschrijving 1 IndustriËle perslucht-gereedschappen
Extra omschrijving 2 Hamers
Extra omschrijving 3 Persluchthamers
Extra omschrijving 5 Hakhamer h19x50
Geluidsdruk 110 DB(A)
Geluidsonzekerheid 3 DB(A)
Geluidsstandaard Iso 15744
Geluidsvermogen 121 DB(A)
Insteek einde H^19 x 50 MM
Luchtdruk max. 0,63 Mpa
Product Group Hammers
Vibratieonzekerheid 3,30 M/S²
Vibratiestandaard En iso 28927-10
Vibratiewaarde 30,1 M/S²
Zuiger 28,5 MM
Afmeting A 422 MM
Afmeting B 87 MM