| Artikelcode (SKU) | 268454 |
| EAN | 8053251191142 |
| SKU leverancier | 756205020 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 3,90 KG |
| Kleur | Grijs RAL 9010 |
| Aansluiting " | In-/out 3/8" INCH |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Artikelcode (SKU) | 268454 |
| EAN | 8053251191142 |
| SKU leverancier | 756205020 |
| Merk | VYNCKIER |
| Gewicht | 3,90 KG |
| Kleur | Grijs RAL 9010 |
| Aansluiting " | In-/out 3/8" INCH |
| Afmetingen (l x b x h) | 360 x 185 x 310 MM |
| Diameter inwendig | 10 MM |
| Kabelgeleiding | Ja |
| Kwaliteit kabel | Kpu |
| Lengte slang | 8+1,5 m |
| Maximum druk | 15 BAR |
| Muurbevestiging | Ja |
| Order nr. | 756205020 #ere# |
| Orig. nr. | 804/10/s |
| Type oprolhaspel | Persluchtslang |
| Werktemperatuur | -5/+50 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw