| Artikelcode (SKU) | 841262 |
| EAN | 5420000068827 |
| SKU leverancier | LM 84212 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 4,100 KG |
| Max. luchtdruk | 15 BAR |
| Afmetingen | 210 x 330 x 360 MM |
| Invoer | 1/4" f |
| Artikelcode (SKU) | 841262 |
| EAN | 5420000068827 |
| SKU leverancier | LM 84212 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 4,100 KG |
| Max. luchtdruk | 15 BAR |
| Afmetingen | 210 x 330 x 360 MM |
| Invoer | 1/4" f |
| Max. water temperatuur | 40 |
| Slang lengte | 12 m |
| Uitvoer | 1/4" m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw