| Artikelcode (SKU) | 639750 |
| EAN | 8014230886916 |
| SKU leverancier | 019440002 |
| Merk | BETA |
| Werkdruk | 6.2 bar BAR |
| Gewicht | 2.7 kg KG |
| Slaglengte | 33 mm CM |
| Slagen per minuut | 3800 |
| Artikelcode (SKU) | 639750 |
| EAN | 8014230886916 |
| SKU leverancier | 019440002 |
| Merk | BETA |
| Werkdruk | 6.2 bar BAR |
| Gewicht | 2.7 kg KG |
| Slaglengte | 33 mm CM |
| Slagen per minuut | 3800 |
| Luchtinlaat " | 1/4" GAS TPI |
| Aantal naalden | 19 |
| Naalden afmeting (Ø) | 3 mm |
| Binnendiameter slang (Ø) | 8 mm |
| Gemiddeld luchtverbruik | 85 l/min l/min. |
| Ce | CE |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw