| Artikelcode (SKU) | 160840 |
| EAN | 9006248002074 |
| SKU leverancier | 712402620 |
| Merk | VYNCKIER |
| Werkdruk | 6.3 BAR |
| Gewicht | 1,00 KG |
| Luchtverbruik | 170 L/MIN |
| Impactsnelheid | 3800 rpm |
| Artikelcode (SKU) | 160840 |
| EAN | 9006248002074 |
| SKU leverancier | 712402620 |
| Merk | VYNCKIER |
| Werkdruk | 6.3 BAR |
| Gewicht | 1,00 KG |
| Luchtverbruik | 170 L/MIN |
| Impactsnelheid | 3800 rpm |
| Luchtaansluiting | 1/4" G (R) |
| Naald lengte / ø | 125 / 3 MM |
| Order nr. | 712402620 #mre# |
| Orig. nr. | Ne pro |
| Vibratie | 16 M/S² |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw