Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
Rami persluchtger. olie 1L ref. ATLUB
op voorraad
€17,23 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 119128 |
| EAN | 8717981199525 |
| SKU leverancier | RRW-3403 |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 1,28 KG |
| Aandrijfvierkant " | 3/8" TPI |
| Boutcapaciteit (mm) | 12 |
| Toerental (min-1) | 500 |
| Artikelcode (SKU) | 119128 |
| EAN | 8717981199525 |
| SKU leverancier | RRW-3403 |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 1,28 KG |
| Aandrijfvierkant " | 3/8" TPI |
| Boutcapaciteit (mm) | 12 |
| Toerental (min-1) | 500 |
| Koppel (Nm) | 95 |
| Luchtverbruik (l/s) | 6,0 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Luchtdruk max. (MPa) | 0,63 |
| Mm A | 280 |
| Mm B | 40 |
| Slangdiameter (mm) | 6,5 |
| Veiligheidsnorm | EN ISO 11148-6 |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw