| Artikelcode (SKU) | 167452 |
| EAN | 4030178300158 |
| SKU leverancier | 660303603 |
| Merk | DES |
| Slangdiameter | 8 mm (min) |
| Geluidsniveau | 85,4 DB(A) |
| Rotatiesnelheid | 170 tpm |
| Luchtverbruik (gemiddeld) | 170 L/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 167452 |
| EAN | 4030178300158 |
| SKU leverancier | 660303603 |
| Merk | DES |
| Slangdiameter | 8 mm (min) |
| Geluidsniveau | 85,4 DB(A) |
| Rotatiesnelheid | 170 tpm |
| Luchtverbruik (gemiddeld) | 170 L/MIN |
| Aandrijfvierkant " | 1/2 INCH |
| Aandraaimoment | 60 NM |
| Kwaliteitsniveau | 2 (semi-professioneel) |
| Losdraaimoment | 90 Nm (max) |
| Luchtverbruik continu | 460 L/MIN |
| Vibratie | 85,5 M/S² |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw