| Artikelcode (SKU) | 544807 |
| EAN | 4030178700200 |
| SKU leverancier | 4000898833 |
| Merk | NDW |
| Vermogen | 300 W |
| Toerental | 18000 t/min. |
| Geluidsniveau dB(A) | 79,5 DB(A) |
| Gewicht kg | 0,8 KG |
| Artikelcode (SKU) | 544807 |
| EAN | 4030178700200 |
| SKU leverancier | 4000898833 |
| Merk | NDW |
| Vermogen | 300 W |
| Toerental | 18000 t/min. |
| Geluidsniveau dB(A) | 79,5 DB(A) |
| Gewicht kg | 0,8 KG |
| Afmetingen mm | 285x37x22 MM |
| Aansluiting " | 1/4" BSP IG " |
| Slang (binnen dia) | 8 MM |
| Luchtverbruik (continu) l/min | 520 L/MIN |
| Luchtverbruik (gemiddeld) | 400 L/MIN |
| Trilling | 2,5 M/S² |
| Schuurband | 10x330 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw