| Artikelcode (SKU) | 439504 |
| EAN | 8717981197040 |
| SKU leverancier | RRI-5125-5NV |
| Merk | RedRoosterIndustrial |
| Gewicht kg | 0,6 KG |
| Toerental (min-1) | 12000 |
| Luchtverbruik (l/s) | 4,9 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Artikelcode (SKU) | 439504 |
| EAN | 8717981197040 |
| SKU leverancier | RRI-5125-5NV |
| Merk | RedRoosterIndustrial |
| Gewicht kg | 0,6 KG |
| Toerental (min-1) | 12000 |
| Luchtverbruik (l/s) | 4,9 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Luchtdruk max. (MPa) | 0,63 |
| Mm A | 163 |
| Mm B | 104 |
| Slangdiameter (mm) | 6,5 |
| Spindel | 5/16" UNF |
| Steunschijven | 125 |
| Vermogen (kW) | 0,3 |
| Veiligheidsnorm | EN ISO 11148-8 |
| Excenteruitslag (mm) | 5 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw