Rami Handpalmschuurmachine 150mm ref. RRI-6150-5CV
Delen:
Artikelcode (SKU): 119119 SKU leverancier: RRI-6150-5CV
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119119
EAN 8717981197132
SKU leverancier RRI-6150-5CV
Merk RedRoosterIndustrial
Diameter (slang) 10 MM
Luchtverbruik 294 L/MIN
Techniek (motor) pneumatisch
Geluidsniveau 73 DB(A)
Toerental (onbelast) 12000 TR/MIN
Diameter (zool) 150 MM
Luchtdruk 0 - 6,3 BAR
Uitvoering excentrisch
Gewicht 0,78 KG
Aansluiting in inches PT 1/4 INCH
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Rami Handpalmschuurmachine 150mm ref. RRI-6150-5CV terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: